Kariéra

SPA HOTEL ZÁMEK LUŽEC – to pravé místo pro Vás

Pojďte společně s námi usilovat o to, co je v životě opravdu důležité: ctít přírodu, dělat radost druhým a s chutí chodit do zaměstnání.

Co dělá pracoviště místem, kde se cítíte jako doma? Je to místo, které přináší to nejlepší z Vás, každý den. Místo, kde ocení Vaše silné stránky, kde Vás lidé berou takové, jací jste. A tleskají Vám za úspěch a daný směr.

Zveme Vás k inspiraci při hledání zaměstnání.

Ať už právě začínáte svou kariéru, měníte povolání nebo jste připraveni svou kariéru rozvinout na další úroveň, máme pro Vás roli ve Spa & Wellness Hotelu Zámek Lužec****

Připojte se ke společnosti, kde lidé využívají své schopnosti, nadání, zkušenosti, zájmy a profesní růst.

Nabízíme pracovní příležitosti na všech úrovních pro vnímavé lidi se zájmem k poskytování výjimečného klientského servisu pro naše hosty.

Staňte se jedním z nás, pracujte v netradičním horském prostředí, obklopeni lesy Krušných hor. Vraťte se s námi do dob minulých v nově postaveném hotelu v obci Lužec u Nejdku.

Buďte to právě Vy, kdo společně s námi hledá nové cesty rozvoje nádherného Spa & Wellness Hotelu Zámek Lužec****.

Volba je zcela na Vás

V případě zájmu neváhejte a zašlete svůj životopis na sales@zamek-luzec.cz

Každý životopis budeme s radostí číst.

Tato stránka obsahuje informace o volných pracovních místech, která jsou v současné době v naší společnosti k dispozici.

Na základě zaslaného životopisu vybíráme vhodné kandidáty, které v případě vyhovujících kritérií pozveme k osobnímu pohovoru.


AKTUÁLNÍ POZICE:
FRONT DESK/RECEPČNÍ/GUEST RELATION

Baví Vás práce s lidmi, pomáhat jim? Rádi komunikujete a staráte se o klienty? Hledáte pracovní prostředí, kde jsou lidé a servis součástí fungující firemní kultury? V případě, že ano a věříte, že splňujete následující požadavky, budeme rádi, když o Vás uslyšíme.

Jako Front Desk Clerk budete mít na starosti veškeré aktivity spojené s provozem hotelové recepce 
( zápis a odhlášení hostů, asistence s požadavky,zpracování rezervací, objednávky transferu, restaurací,vyřizování korespondence, prodej drobných dárkových předmětů atd).

Zaměstnanecké výhody, benefity

nadprůměrné mzdové ohodnocení, možnost kariérního růstu, rozvoj a školení, podnikové stravování za 1,-Kč, možnost ubytování za výhodných podmínek

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním středoškolské s maturitou, ale místo je vhodné i pro absolventy. Německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou, ruský jazyk výhodou - zkušenost na obdobné pozici z hotelnictví taktéž výhodou - znalost programu Fidelio výhodou -zkušenost s klientským servisem a řešením stížností - uživatelská znalost práce na PC - velmi dobré komunikační dovednosti - flexibilita, spolehlivost, přátelské a profesionální vystupování - schopnost řešit neočekávané situace.

12 hod. služby (krátký, dlouhý týden)

MZDA: od 21.000 CZK/HMZ - po 3 měsíční zkušební době zvýšení platu

 Nutná vlastní doprava


ČÍŠNÍK, SERVÍRKA

Baví Vás gastronomie, servis a práce s lidmi? Máte nápady, které umíte realizovat? Rádi komunikujete a staráte se o klienty? Hledáte stabilní pracovní prostředí, kde jsou lidé a servis součástí fungující firemní kultury? V případě, že ano a věříte, že splňujete následující požadavky, budeme rádi, když o Vás uslyšíme.

Jako číšník/servírka budete mít na starosti veškeré aktivity spojené s obsluhou klientů v našich nádherných a netradičních hotelových restauracích (obsluha klientů od snídaní až po večeře, obsluha při pořádání eventů – svateb, konferencí apod., obsluha Lobby baru a venkovních prostor)
Zaměstnanecké výhody, benefity

nadprůměrné mzdové ohodnocení, možnost kariérního růstu, rozvoj a školení, podnikové stravování, možnost ubytování za výhodných podmínek

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči s odborným vzděláním, ale místo je vhodné i pro absolventy.
Požadujeme - německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou, ruský jazyk výhodou - zkušenost na obdobné pozici taktéž výhodou - uživatelská znalost práce na PC - velmi dobré komunikační dovednosti - flexibilita, spolehlivost, přátelské a profesionální vystupování - schopnost řešit neočekávané situace a stížnosti.

12 hod. služby 

MZDA: od 18.000 CZK/HMZ - po 3 měsíční zkušební době zvýšení platu

Nutná vlastní doprava


KUCHAŘ/KUCHAŘKA SE ZNALOSTÍ MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ 

Baví Vás gastronomie? Máte kreativní nápady, které umíte realizovat? Rádi vaříte a chystáte sváteční tabule? Hledáte stabilní pracovní prostředí, kde jsou lidé a servis součástí fungující firemní kultury? V případě, že ano a věříte, že splňujete následující požadavky, budeme rádi, když o Vás uslyšíme.

Jako kuchař/kuchařka budete mít pod dohledem Chefa na starosti veškeré aktivity spojené s gastronomií v našich nádherných a hotelových restauracích ( přípravu jídel, převzetí zboží, jeho uskladnění, případnou obsluhu netradičníTandoor pece, přípravu rautů pro eventy – svatby, konference, galavečery…)

Zaměstnanecké výhody, benefity

nadprůměrné mzdové ohodnocení, možnost kariérního růstu, rozvoj a školení, podnikové stravování za 1,-Kč, možnost ubytování za výhodných podmínek

Požadavky na zaměstnance 


Pozici vyhovují uchazeči s odborným vzděláním, ale místo je vhodné i pro absolventy.
Požadujeme – velmi dobré komunikační dovednosti - flexibilita, spolehlivost, přátelské a profesionální vystupování - schopnost řešit neočekávané situace a stížnosti, praxe v oboru výhodou - uživatelská znalost práce na PC výhodou.

12 hod.služby
MZDA: od 26.000 CZK/HMZ - po 3 měsíční zkušební době zvýšení platu

Nutná vlastní doprava


NOČNÍ RECEPČNÍ/ NIGHT AUDITOR

Baví Vás práce s lidmi, pomáhat jim? Jste připraveni pracovat v noci? Rádi komunikujete a staráte se o klienty? Hledáte pracovní prostředí, kde jsou lidé a servis součástí fungující firemní kultury? V případě, že ano a věříte, že splňujete následující požadavky, pak pro Vás máme práci.

Jako Noční recepční/night auditor budete mít na starosti veškeré aktivity spojené s provozem hotelové recepce – late check in/early check out, noční audit, reporting, přípravu a kontrolu rezervací na další den, kontrolní činnost z hlediska bezpečnosti a požární ochrany,vyřizování korespondence, prodej drobných dárkových předmětů, písemnou i ústní komunikaci s klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity - nadprůměrné mzdové ohodnocení, možnost kariérního růstu, rozvoj a školení, podnikové stravování, možnost ubytování za výhodných podmínek

Požadavky na zaměstnance Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním středoškolské s maturitou, ale místo je vhodné i pro absolventy. Německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou, ruský jazyk výhodou - zkušenost na obdobné pozici z hotelnictví taktéž výhodou - znalost programu Fidelio výhodou -zkušenost s klientským servisem a řešením stížností - uživatelská znalost práce na PC - velmi dobré komunikační dovednosti - flexibilita, spolehlivost, přátelské a profesionální vystupování - schopnost řešit neočekávané situace.
12 hod. služby (krátký, dlouhý týden)

Mzda: od 18.000 CZK/ HMZ po 3 měsíční zkušební lhůtě zvýšení platu

Nutná vlastní doprava


SOUS CHEF

Baví Vás gastronomie? Umíte motivovat tým? Máte přirozenou autoritu a kreativní nápady, které umíte realizovat? Rádi vaříte a chystáte sváteční tabule? Hledáte stabilní pracovní prostředí, kde jsou lidé a servis součástí fungující firemní kultury? V případě, že ano a věříte, že splňujete následující požadavky, budeme rádi, když o Vás uslyšíme.

Do našeho Spa&Wellness hotelu Zámek Lužec**** hledáme uchazeče na pozici Sous Chef

Jako Sous Chef budete mít zodpovědnost za svěřenou směnu v kuchyni při absenci Chefa, budete aktivně komunikovat se Chefem, budete dohlížet na ostatní členy týmu a motivovat je a budete mít na starosti veškeré aktivity spojené s gastronomií v našich nádherných a netradičních hotelových restauracích ( přípravu jídel, převzetí zboží, jeho uskladnění, přípravu rautů pro eventy – svatby, konference, galavečery…)

Zaměstnanecké výhody, benefity - nadprůměrné mzdové ohodnocení, možnost kariérního růstu, rozvoj a školení, podnikové stravování, možnost ubytování za výhodných podmínek

Požadavky na zaměstnance 
Pozici vyhovují uchazeči s odborným vzděláním se zkušeností z oblasti hotelové gastronomie.
Požadujeme – velmi dobré komunikační dovednosti - flexibilita, spolehlivost, přátelské a profesionální vystupování - schopnost řešit neočekávané situace a stížnosti,znalost hygienických standardů, znalost HCCP, znalost vytváření kalkulací, objednávek, praxe v oboru, uživatelská znalost práce na PC i jazyk výhodou

12 hod.služby

Mzda: od 28.000 CZK/ HMZ po 3 měsíční zkušební lhůtě zvýšení platu
Nutná vlastní doprava
 

Zámek Lužec SPA & Welness Resort | Okres Karlovy Vary | Spa & Wellness

Spa & Wellness

Zámek Lužec SPA & Welness Resort | Okres Karlovy Vary | SVATBA NA ZÁMKU LUŽEC

SVATBA NA ZÁMKU LUŽEC

Speciální nabídky

Ukázat všechny nabídky