O hotelu

Přímo v srdci Krušných hor, ve vzdálenosti 12 km od světoznámého lázeňského střediska Karlovy Vary, kam se za rekreací a léčbou sjíždějí návštěvníci z celého světa, naleznete Zámek Lužec SPA & Welness Resort****. Při rekonstrukci byly použity také prvky neogotiky. Hotel je stylizovaný do podoby loveckého zámečku tak, aby připomínal lovecká sídla šlechticů. Masivní dveře se starým kováním, starožitné lampy, rytířská brnění, erby královských rodů a lovecké trofeje – každý detail interiéru je promyšlený tak, aby hosté byli obklopeni epochou rytířů a králů. Idyla malebné přírody a mystické ticho je rušeno pouze zpěvem ptáků.

 

Zámek Lužec SPA & Welness Resort**** disponuje celkem 62 pokoji s různou úrovní vybavení, jedinečnou atmosférou která zdůrazňuje jejich originalitu. Atmosféra zdůrazněná originálním designem má své pokračování i v interiérech restaurací, kde se prolíná slavná historie éry českých vládců Karla IV., Václava II. a Rudolfa II. V těchto dobových prostorách si můžete vychutnat pokrmy připravené jak podle starodávných receptur v peci Tandoor, tak i podle soudobých gastronomických trendů. Výběr míst k posezení je opravdu velký - Středověká krčma s venkovními altány, Královská restaurace, Salonek Václava II. a Lobby bar s venkovní terasou. 

 

V přízemí Zámek Lužec SPA & Welness Resort****se nalézá multifunkční balneologický provoz o velikosti 800 metrů čtverečních, který je vybaven vším potřebným pro Váš wellness pobyt i odpočinek. Hostům jsou k službám připraveni zkušení specialisté i maséři, stejně jako plavecký bazén, sauny a fitness sál. Nedotčená příroda, čerstvý horský vzduch, pramenitá voda a ticho posiluje terapeutický účinek na zdraví a celkovou harmonii.

 

 

Zámek Lužec SPA & Welness Resort**** nabízí kromě odpočinku i konferenční sál pro vaše obchodní jednání, konference, kongresy apod. včetně audio a video techniky. K dispozici jsou dvě konferenční místnosti: Konferenční sál Panorama se 140 místy a salonek Václava II. s 22 místy.

 

 

Zámek Lužec Spa & Wellness Resort****nabízí jedinečný program odpočinku a relaxace ,,Získej více od života“, který je založen na třech principech:

  • energie – zdroj vitality
  • krása – zdroj radosti
  • požitek – zdroj štěstí od názvem

Atmosféra středověku panující v Zámek Lužec Spa & Wellness Resort**** v kombinaci s komfortem a prvotřídním servisem Vám nabízí exkluzivní pobyt ke zvýšení životní síly a energie.

 

Hotelové parkoviště

Zámek Lužec SPA & Welness Resort**** nabízí svým hostům bezplatné parkoviště pro osobní vozy i parkovací stání pro autobusy. Hotelové parkoviště je navíc zabezpečeno monitorovacími systémy.

Speciální nabídky

Ukázat všechny nabídky
Zámek Lužec SPA & Welness Resort | Okres Karlovy Vary | Spa & Wellness

Spa & Wellness

Zámek Lužec SPA & Welness Resort | Okres Karlovy Vary | SVATBA NA ZÁMKU LUŽEC

SVATBA NA ZÁMKU LUŽEC