Načítám...

SPA hotel Zámek Lužec ****

Úvodní slovo od autorů projektu

„Proč tolik informací o historii zámku, který byl ve výsledném efektu zrekonstruován v nový SPA hotel zámek Lužec****?
„Nabídněte nám raději ceník, nabídku služeb a fotografie hotelových apartmá.“ Kdo přemýšlí tímto způsobem, bude mít svým způsobem určitě pravdu. Určitě se dostaneme i k tomu, ale zatím….

V první řadě bychom chtěli vnuknout našim hostům představu, zrozenou vlivem zámeckých legend a mýtů, násobenou každým centimetrem fasády a každičkým detailem interiéru hotelu. Tato myšlenka nám zažehla jiskru v oku, naplnila nás nadšením a silou překonávat vzniklé těžkosti. Ano, ono jiskření v očích by nebylo vůbec možné, pokud bychom se po pravdě řečeno, nerozhodli postavit skutečný stroj času, který je schopen Vás přenést do doby nejromantičtější ze všech - do středověku! K dosažení tohoto cíle volíme nelehkou, nicméně zajímavou cestu. Nejdříve hosty zahalíme rouškou kouzelné atmosféry loveckého zámečku legendárního českého krále Karla IV., a následně se hosté kochají královskou okázalostí a útulností. Právě k naplnění tohoto účelu byla každá součást vybavení interiéru beze zbytku využita: masivní kované dveře, historická svítidla, brnění, erby královských rodů, lovecké trofeje a konečně i sama původní architektura zámku.

Projekt Lovecký zámek českého krále Karla IV. – SPA hotel zámek Lužec**** vznikl jako pocta hrdinům této doby a těchto krajů, kteří položili základy české státnosti a kteří zde žili, válčili, lovili a odpočívali. V průběhu hotelového pobytu naši hosté poznají mnoho nového z historie Čech, uvidí, jak se žilo na dvoře královském v českých zemích, mohou si vyzkoušet i roli krále a královny nebo rytíře a dámy jeho srdce.

U nás nenabízíme naprostou dobovou hodnověrnost, nedisponujeme artefakty – ostatně, ani jsme se nesnažili vytvořit současné muzeum, kterých jsou i beztak v Evropě tisíce. Naším cílem je změnit váš pobyt v Karlových Varech ve SPA hotelu zámek Lužec**** v neopakovatelný zážitek.

Zveme Vás ke vstupu do pohádky a slibujeme Vám návdavkem nezapomenutelný odpočinek.