SPA hotel Zámek Lužec ****

SPA hotel Zámek Lužec **** Karlovy Vary

Spa hotel Zámek LužecSrdečně vítejte,

chtěli byste se na okamžik cítit jako chrabrý rytíř nebo urozená dáma ze středověku? Proč jen na okamžik? Ve SPA hotelu «Zámek Lužec»**** můžete strávit nezapomenutelné dny-týdny dovolené, kdy se budete kochat autentickými středověkými interiéry, nádhernou přírodou a s každým dnem se stále více budete cítit hrdinou starodávné pohádky.

SPA hotel «Zámek Lužec»**** stylizovaný jako lovecký zámeček českého krále Karla IV nás svým vzhledem a zařízením interiérů přenáší do slavných dob minulosti. Jediné, co působí současně, je vynikající úroveň péče a maximální komfort, počínaje krásně zařízenými pokoji a konče širokým sortimentem léčebných a relaxačních programů ve SPA hotelu «Zámek Lužec»****.

Spa hotel Zámek LužecPokud se stanete našimi hosty, můžete ochutnat jídla, připravená jak podle starodávných, tak i podle moderních receptů, a rovněž se můžete zúčastnit zajímavých soutěží a her, stát se divákem divadelních představení, a dokonce si vyzkoušet své síly v rytířských turnajích.
Nejčistší vzduch a pramenitá voda, ticho a okouzlující příroda, krásný výhled a neopakovatelná středověká atmosféra v kombinaci s komfortem a prvotřídním servisem – náš hotel nedaleko Karlových Varů Vám nabídne pohádkovou dovolenou, dodá Vám sílu a dobrou náladu!