Načítám...

ODPOČINKOVÝ ZÁŽITEK

Spa a Wellness

Vážení návštěvníci  Spa hotelu Zámek Lužec,

Máte pocit, že potřebujete alespoň na chvíli uniknout před stresem a problémy Vašich pracovních dnů? Připravte Vaší partnerce nebo partnerovi překvapení a pozvěte je na relaxační pobyt do našeho hotelu.

Odpočívat budete v nádherném prostředí a my Vám pomůžeme zařídit, aby jste na společně prožité chvíle s námi, dlouho nezapomněli.

Luxusní  Wellness pobyt osvěží Vaše tělo i mysl. Užijte  si opravdovou relaxaci. Hoďte starosti za hlavu a dopřejte si hýčkaní našimi odborníky, kteří Vám zaručí,že od nás odjedete uvolnění, odpočatí, plni zážitků i emocí.

Naše Wellness centrum je oázou Vašeho odpočinku. Dopřejte si luxus a prožijte u nás pobyt snů.

U nás najdete kouzlo v každém ročním období. Vychutnejte si unikátní relaxační pobyt, jejíž cílem je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace.

Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i pokožku. Tohle vše a možná ještě víc prožijete pouze u nás.

Naše Wellness pobyty jsou programově velmi zajímavé, a abychom Vám dokázali, že jste u nás na prvním místě, budete mít po celou dobu pobytu možnost spolupracovat s Vaší Wellness pracovnicí, která Vám kdykoliv změní Váš víkendový plán, umožní zakoupit si jakoukoliv proceduru navíc, a přizpůsobí svůj čas kompletně Vašim potřebám a plánům.

Vážení hosté, nemějte strach, že pokud si budete chtít například déle přispat, či si prohlídnout nádherné krásy našeho okolí, přijdete o cokoliv z Vašeho pobytu.

My Vám ušijeme program na míru a uděláme vše pro to, aby jste odjížděli co nejlépe naladění, spokojení a s pocitem, že právě vy jste byli králem či královnou u nás na zámku.